miłośników polskiego lotnictwa
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Polemiki! (2016-12-01,07:12)

Zmieniłem tytuł wątku i treść tematu. Wydaje się, że będzie bardziej odpowiedni. Poza tym nic się nie zmieniło.    

W.GDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 239, strona 5 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(199) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 12:21 :
"Michał L."Ty ma polskie znaki, ty wlasna jezyka zapomnala? Ty oszol!!!
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(198) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 12:11 :
"to dzieki tobie dziala to tylko jeden watek."    
"strach to wchodzic!"    
    
Wuder-Luftwaffe Dislektische Kabaret!    
    
"...gdzie indziej moderatorzy sa bardziej zdecydowani..." np na dws, i tam Mariushka już nie ma, nie ma, nie ma...    
a tu ja muszę odwalać czarną robotę.
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(197) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 10:57 :
rycerzu radia maryja twoje posty rozwalaja to forum. Wlasciwie to dzieki tobie dziala to tylko jeden watek. Reszte mozna spokojnie skasowac. Na szczescie gdzie indziej moderatorzy sa bardziej zdecydowani i nie dopuszczaja do wzajemnego obrzucania sie blotem. Ostatnio naprawde strach to wchodzic!
Michał L.
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(196) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 00:22 :
"Przecież wiadomu, że to piszesz ty "tygrysie klawiatury""    
    
Nie wiadomu, nie wiadomu, Romanu.
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(195) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 00:13 :
Weź no wujek słownik ortograficzny zanim zaczniesz się kompromitować. Mohery, nie "mochery", no i mam pytanie, co to takiego ta "wuderwaffe"? Może to ta amfetamina, którą raczyli się "rycerze" z Luftwaffe? Trzeba się pisać nauczyć, bo bez tego czytanie kiepsko idzie. Zanim zaczniesz polecać "Małego Księcia", przeczytaj cokolwiek oprócz "Wielkiego Kajzera Historiopatii Lotniczej". Jeszcze się pytasz, skąd wiem, że Franek używa polskich znaków? Wasze śmieszne bełkoty najeżone bykami odróżniają was nie tylko od reszty forum, ale od całej ludzkiej populacji. Ale dalej, dalej, bo Mariusek coś długo wylizuje się po ostatniej sromocie, godnie go tu zastępujecie, tak samo pokracznie i nieudolnie. Tylko on jeszcze śmieszniejszy był, w tym nawet wy mu nie dorównacie.
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(194) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-10, 23:19 :
Cytat:
Drogi Panie Stefanie     
    
Dziękuję za życzenia i proszę się na mnie nie gniewać. Myślę, że zrobił Pan kawał doskonałej roboty, przytaczając powyższe relacje. Widzi Pan, w naszym kraju każdy, kto tak jak ja ma trochę powyżej czterdziestki, słyszał w swoim życiu co najmniej kilkadziesiąt takich i podobnych relacji z pierwszej ręki. Często zatem wydaje mi się, że to są sprawy ogólnie znane i nie podlegają dyskusji. Niestety, coraz częściej odkrywam, że nie jest z tą znajomością najlepiej. Liczba świadków i uczestników tamtych wydarzeń gwałtownie maleje, a za to rośnie ilość zwolenników "nowego spojrzenia" na historię. Może to normalne, może nie wszyscy muszą być znawcami tematu, może w końcu jest ziarnko prawdy w twierdzeniu, że już dosyć upajania się martyrologią. Jednak ci, którzy tak myślą, powinni zdawać sobie sprawę, że powstałą próżnię natychmiast wypełnią swoją wersją historii kanalie w rodzaju tej, z której kłamstwami tak drastycznie skonfrontował Pan relacje naocznych świadków.     
    
Serdecznie pozdrawiam    
Armagedonius Recycling
    
    
Ten sposób zapisu, podobny do pawełkowego? Wyszło szydło....Mahlusie Armagedoniusie.
Roman
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(193) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-10, 23:06 :
Cytat:
Franek użyłby polskich znaków Panie Emmerling!    
Armagedonius Recycling
    
i użył w słowie
Cytat:
użyłby
    
    
Nudno byłoby bez niego tu łubu dubu....naszego "Prezesa".    
    
rozweselony
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(192) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-10, 22:42 :
Armagedonius    
    
tandetne triki, jak pisanie dziwnych postów bez polskich znaków, mających sugerować, że powstały za Łabą jest śmieszne. Przecież wiadomu, że to piszesz ty "tygrysie klawiatury".
RomanDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(191) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-10, 22:37 :
Aramegedonius i Pawełek, takie dwa "mochery" się znalazły, albo to jeden i ten sam. Przecież miałeś Armagedoniusie zgłosić coś do sądu, że obrażają naród, od 100 lat zapowiadasz jakaś wuderwaffe na Emmerlina i co? Napisałeś coś pewnie, jako Pawełek i wyszło wielkie - nic. Weź terapeutycznie pomaluj "pisanki" na rozładowanie nerwów i rozdwojenie jaźni - Pawełku, Armagedoniusie, Mahlusie, Brunatny Futbolisto i diabli wiedzą, jeszcze kto, masz 10 postaci, ale w Pelcie ma świętokrzyskiej widuję jednego, jak z zapałem wertuje książki.....    
    
RomanDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(190) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-10, 22:31 :
A skad Pan to wie?
Franus
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 239, strona 5 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców