miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ V.Wellington IC T2612 - poszukiwania rodzinnych śladów (2010-06-11, 13:56)
wlodekro
Panowie dziękuję za pomoc. Zdaję sobie sprawę, że próby ustalenia tożsamości osób z tego typu zdjęć są bardzo trudne i nigdy nie dają 100% pewności. Wydaje mi się jednak, że podobieństwo w tych dwóch wypadkach jest dość duże i chyba można przyjąć, że fotografie nr 135 i 136 przedstawiają plut. r/op strz. Jarosława Zalewskiego, natomiast na zdjęciach nr 138 i 139 jest plut. r/op. Paweł Beeger. Dodając do tego osobę mojego krewnego – mamy już trzy zidentyfikowane nazwiska. Znam jeszcze imię czwartego lotnika ze zdjęcia nr 119 (górny - najwyższy rząd, pierwszy od lewej) to „Józef” – ten sam, którego widzimy na zdjęciu nr 129. Wcześniej zakładałem, że może to być kpr. Józef Płatacz - obecnie jednak (po konsultacji) wydaje mi się, że był to błędny trop...     
    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku