Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Franciszek Malczewski (2011-12-07, 22:06)
W.G
Witam Pana.    
Wierzę Panu, że kontakt z osobami tego pokroju wzbudza w nas wielkie emocje. Sam miałem przyjemność takie wrażenia przeżyć i dość niedawno, spotkałem się i rozmawiałem z Panem Anatoliuszem Skwarą służącym w 300 DB.    
Cytat:
Nie będę liczył, klasyfikował ani weryfikował. Niech to robią historycy i fachowcy.
    
No właśnie, na pewno doczekamy się profesjonalnej biografii tego lotnika bez szkody dla niego i w dowód pamięci.     
Cytat:
...wywołałem jakaś dyskusję - też dobrze.
    
Oczywiście, że bardzo dobrze, bo każda merytoryczna dyskusja tylko może przynieść same korzyści.    
Z pozdrowieniami    
Wiesiek    
    
Pozwolę zamieścić sobie zdjęcie Pana Anatoliusza Skwary. Pan Anatoliusz skończył 95 lat, mieszka w USA. Bardzo miły, elokwentny Pan, rozmawiając z nim nigdy bym nie przypuszczał - biorąc za podstawę język, akcent, to jak buduje zdania - że od zakończenia wojny mieszka na emigracji.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku