Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Zdzisław Langhamer (2013-01-09, 21:39)
marti
Chciałabym zdobyć jak najwięcej informacji na temat tego pilota. I nie chodzi mi o ilość zestrzeleń , dywizjon 306 czy też przyznane mu 501 zwycięstwo, ale o to co się z nim stało. Od dłuższego czasu notuję każdy ślad na jaki sporadycznie (niestety) udaje mi się trafić, a nadal nie mogę się dowiedzieć czy zginął czy zmarł, a jeżeli tak, to gdzie został pochowany? Co się z nim w ogóle działo po wojnie (o ile ją przeżył)? Nigdzie nie trafiłam na jego biografię...Wiadomo - nie stał się bardzo jakoś sławny, inaczej dałoby się znaleźć wiele źródeł dot. jego życia, ale tym bardziej jest to ciekawe i fascynujące.:) O Pietrzaku, który na tak wielu fotografiach został z nim uwieczniony - wiadomo - można się dowiedzieć bardzo wiele, a o tym nikt nic nie wie? Niemożliwe... Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku