Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Pilot Jan Dukaczewski (2014-06-07, 09:30)
Radosław Jarosiński
Wszyscy którzy mogliby mi coś powiedzieć wymarli wiele lat temu. Został przekaz rodzinny. Piszę kronikę rodzinną, opisuje zdjęcia które są w domu. Chciałem się o nim czegoś dowiedzieć, bo uznałem historię za bardzo ciekawą, ale pojawiły się jedynie wątpliwości. Nie chce mi się wierzyć, żeby wuj latał i nie było o tym ani śladu, z drugiej strony babka nie ma jakichś inklinacji, żeby zmyślać takie rzeczy, choć mogła jakieś fakty poprzekręcać.     
    
Gdy rodzina go szukała, podobno dostali informację, że zaginął podczas jakiegoś lotu w Afryce. Mieszkał po wojnie w Anglii, dostał nawet jakieś intratne stanowisko, stąd wnioskuję że latał w Rafie, ale to może mylny trop?     
Ostatnio dostałem informację, że nawet mundur, w który jest ubrany na zdjęciu nie jest mundurem lotnika, bo odcień pasków się nie zgadza. Obawiam się, że albo coś zgrzyta w całej historii, albo z jakichś względów latał pod innym nazwiskiem i niczego się nie dowiem...
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku