miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Aeroklub Lwowski - pracownicy (2020-11-16, 23:17)
Paweł Hanuszczak
Witam    
    
W rodzinnym albumie mojej cioci znalazłem kilka interesujących zdjęć związanych z lotnictwem IIrp. Były to pamiątkami po jej ojcu, który był pracownikiem Aeroklubu Lwowskiego. Poza tym zauważyłem na ścianie tablo przedstawiające pracowników Aeroklubu Lwowskiego z datą 29 czerwca 1937 roku poświęcone kpt. pil. Pawłowi Pischingerowi, którego możemy dostrzec w centralnym punkcie. Drugą osobą od lewej strony w dolnym rzędzie jest wyżej wspomniany ojciec mojej cioci - Tadeusz Chwaja. Na tablo, jako drugą osobę od lewej strony w górnym rzędzie, możemy również dostrzec jego brata - Władysław Chwaja. Służył w 6 Pułku Lotniczym w stopniu podmajstrzego wojskowego.     
    
Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie rozpoznać inne osoby widniejące na tablo lub posiada JAKIEKOLWIEK informacje lub zdjęcia o Aeroklubie Lwowskim i jego pracownikach?    
    
Zapraszam do dyskusji.    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku