Między nami bomberami

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Lista lotników 304 Dywizjonu Bombowego "Ziemi Śląskiej" (2005-12-20, 23:15)
Mariusz Zejdler
Witam serdecznie!    
Dziękuję bardzo za błysawiczną odpowiedź, szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że dostanę jakąkolwiek odpowiedź. Książka J. Pawlaka jest mi oczywiście znana (mam ją również z autografem autora), mój dziadek współpracował z autorem w trakcie jej przygotowywania.    
Chciałbym jednak dotrzeć do np. dzienników bojowych bądź też innych oryginalnych dokumentów, które potwierdzałyby wersje usłyszane w trakcie rozmów z dziadkiem - ponad 30 lat temu.    
Może wiesz w jaki sposób dotrzeć do takich informacji, bez wyjazdu do W.Brytanii?    
Nawiązałem kontakt z Geoffrey'em Negusem, ale on z kolei posiada informacje o osobach (Polish Air Forces), które zginęły w czasie ww2.    
Będę wdzięczny za linki lub każde inne informacje, które przybliżą mnie do dotarcia do źródeł.    
Pozdrawiam,    
    
Mariusz
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku