Między nami bomberami

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Kto zestrzelił halifaksa... (2006-10-01, 10:36)
piotr
Franku: by sprawy nie ciagnac w nieskonczonosc i by temat, od ktorego odbieglismy juz dosyc daleko nie zamienil sie w jarmarczna klotnie pytam:    
- co ma tutaj do roboty Grzesiu? Jego Forum to forum dyskusyjne a on interweniuje w przypadkach skrajnych tj. gdy ktoremus z uczestnikow jezyk wymyka sie spod kontroli. Tu sie to nie stalo. Nie widze Grzesia w roli inkwizytora czekajacego by skarcic ktoregos z dyskutantow za teze z ktora On sie osobiscie nie zgadza.    
Owszem moze mu byc przykro czytajac Twe slowa ze ''...takich zdjec nie nalezy publikowac byle gdzie...''.    
Zreszta to forum dyskusyjne i czy kazdy musi sie z kazdym zgadzac? Co by to bylo za forum?    
- wspominasz o przygotywaniu i to skrupulatnym tejze historii. Nikt nie watpi, ze tak sie stanie. Niemniej czy jest to wystarczajacym powodem by nikt inny nie mogl tego tematu podjac. Iluz to autorow napisalo prace na temat Battle of Britain? Nie chce bawic sie w zgadywanke ktora byla pierwsza, ale tego typu ksiazki ciagle sie beda ukazywac i pewnie zawsze znajdziesz tam cos nowego (rowniez to z czym sie nie zgodzisz).    
- jestem pewien ze Wojtek, oprocz faktu ze poruszyl temat na Forum szuka jeszcze na wlasna reke (skad wiadomo ze nie kontaktowal sie z Tomkiem?- to ich sprawa) i do pewnych ustalen dojdzie lub doszedl    
- nie widze bym specjalnie z tematu zszedl, gdyz bronie tylko caly czas mojej tezy by nie dawac 100% wiary archiwom     
- nie wiem czy to jest wlasciwa metoda udowadniania swych racji poprzez karcenie kogos. Dobrze wiesz Franku, ze pytanie Wojtka jest z cala pewnoscia zwiazane z historia nad ktora obecnie pracuje a nie elementem gry komputerowej. Kto pyta nie bladzi. A co jesli wlasnie jemu uda sie dotrzec do pewnych spraw, na ktore ktos w tej kwestii nie zwrocil uwagi? Forum Dyskusyjne - zwracam raz jeszcze uwage na nazwe...
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku