Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ DFC odznaczeni w 1942 (2008-11-05, 21:04)
Grzegorz Dwórnik
Witam Serdecznie !!!    

przeglądałem fotografię zamieszczoną przez pana Marka (post 1) i wydaje mi się, że nie ma na niej Józefa Wójcika (a dokładniej, to ujęcie go nie obejmuje). Był to brat mojej babci, więc porównując twarz z fotografiami z rodzinnego albumu, nie mogę potwierdzić, że osobą nr 8 (licząc od lewej) jest właśnie Józef Wójcik. Wg mnie jest on na zdjęciu zamieszczonym przez pana Grzegorza (post 3) i jest to 9 osoba od lewej (obcięta twarz). To samo dotyczy zdjęcia z postu 2 - wg mnie Józef Wójcik stoi jako drugi od prawej (zamknięte oczy). Co do reszty nazwisk nie wypowiadam się, nie jestem specjalistą w tym temacie.    

Co do pytania pana Marka, odpowiadam, że chodzi właśnie o tego Józefa Wójcika (301DB i 300DB), u którego świadkiem na ślubie był Franciszek Pantkowski.    

Pozdrawiam
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku