Royal Air Force

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Niemieckie komentarze? (2008-12-29, 23:11)
krzysztof s
Panie Emmerling!Mam na tyle dużo wspólnego z moim krajem,żeby móc z pewnościa twierdzić ,że żyją w nim inteligentni ludzie , z którymi taką taktyką niewiele Pan osiągnie.Lizusostwo byłoby może dobre w NRD, u nas tego nie lubimy.A skoro mowa o umiejętności czytania,to może rzeczywiście ma Pan rację.Może żle Pana zrozumiałem,już kilka razy wcześniej wydawało mi się ,że dzieli nas bariera(obok wielu innych-także) językowa.Zatem,zamiast prymitywnych prób marginalizowania mnie(nas?) za pomocą wazeliny proponuję zabawę pod tytułem"co autor miał na myśli pisząc wspomniane paskudztwa,cytowane także przez innych Forumowiczow jako przebój roku(samobójcy,darowana wolność i tak dalej)"?Zechce Pan nam wytłumaczyć,czy mamy trwać w błędzie i się dalej dąsać? Wybór zostawiam Panu.Dobranoc.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku