W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Krew nad Warszawą (2009-10-24,20:45)

Witam Państwa    

Obok książki "Cyrk Skalskiego" pojawiła się powieść o Brygadzie Pościgowej "Krew nad Warszawą" autorstwa pana Krzysztofa Janowicza. Sądzę, że warto podyskutować o niej.    
Dzisiaj kupiłem ją w empiku. Jadąc warszawskim metrem z ciekawości rozpakowałem książkę z folii, przejrzałem...Książka jest fantastyczna niemal w dosłownym znaczeniu tego słowa. Piszę to przeczytaniu kilkudziesięciu stron tekstu. Autor książki chciał zapewne pokazać odwagę i poświęcenie warszawskich lotników, ale.... Z tego względu należy mu się ukłon, ale nic poza tym....    
W książce opisano wiele zdarzeń, które nie miały miejsca, nie są hipotezami, a są czystą fantastyką, wytworem wyobraźni autora. Im dalej czytałem książkę, tym bardziej "opadały mi ręce". Ktoś, kto interesuje się działaniami lotniczego września znajdzie w książce mnóstwo błędów, kuriozalnych hipotez i stwierdzeń. To całkowicie zabija przyjemność z lektury książki, chociaż pan Krzysztof ciekawy i lekki styl wyrażania się.     

Pozwolę sobie o tych rzeczach napisać dokładniej.
StanisławDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 166, strona 1 z 17
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(166) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 20:45 :
Cytat:
Tylko jeden >KLIK< wystarczy...

To kliknij pan kilka razy i rób szum na innym forum.
użytkownik
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(165) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 20:33 :
Cytat:
Tylko co Pański wpis i kilku podobnych osób ma wspólnego z książką "Krew nad Warszawą"?

Tylko jeden >KLIK< wystarczy...    
no to ja też
(164) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 20:00 :
Cytat:
no to ja też    

Cytat:    
Każdy normalny użytkownik tego forum    

Właściciel zakłada forum po to, aby różni ludzie mogli pisać różne rzeczy, zyskiwali aprobatę albo cięgi od innych użytkowników. To wynika z samej definicji forum. I to właściciel definiuje gdzie chce widzieć granice. Załóż sobie, synku, blog, to będziesz mógł pisać a potem do woli czytać wyłącznie to co uznajesz za godne swych oczu.     

Przypomiam: wystarczy jedno kliknięcie, abyś znalazł się daleko od tego "odrażającego" miejsca.     

Cytat:    
To łopatą każdy z Was zarobił w łeb     

No terozki toś pokozoł...     
Czysta Finesse.

Tylko co Pański wpis i kilku podobnych osób ma wspólnego z książką "Krew nad Warszawą"?
użytkownik
(163) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 19:47 :
Cytat:
Każdy normalny użytkownik tego forum

Właściciel zakłada forum po to, aby różni ludzie mogli pisać różne rzeczy, zyskiwali aprobatę albo cięgi od innych użytkowników. To wynika z samej definicji forum. I to właściciel definiuje gdzie chce widzieć granice. Załóż sobie, synku, blog, to będziesz mógł pisać a potem do woli czytać wyłącznie to co uznajesz za godne swych oczu.    

Przypomiam: wystarczy jedno kliknięcie, abyś znalazł się daleko od tego "odrażającego" miejsca.    

Cytat:
To łopatą każdy z Was zarobił w łeb

No terozki toś pokozoł...    
Czysta Finesse.    

no to ja też
(162) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 19:28 :
Witam Panów    

powiem tyle. Każdy normalny użytkownik tego forum ma was dość i czytając to będzie wiedział, że nie chodzi o niego. Sprowadzacie to forum na psy.    

To łopatą każdy z Was zarobił w łeb i dlatego piszecie takie nonsensy.
użytkownik forum
(161) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 19:14 :
Wiedzialem, ze nawet wy prawdziwi patrioci, fanatyczni wyznawcy, nie wierzycie w te bzdury.
Bolek
(160) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 19:11 :
Cytat:
To jak bedzie z tymi wykopkami?

Proszę zapoznać się z fachową literaturą no i czekamy na efekty. Byle nie za długo, bo jak mróz przyjdzie to pan płuca wyplujesz...    

pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81opata_(narz%C4%99dzie)
obserwator
(159) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 18:46 :
Cytat:
Książkę Emmerlinga kupili następujący czytelnicy:     
Radzio, Romek, Psycholog i Bolek.

Proszę dołączyć i "starego".    
Dziękuję i pozdrawiam.
staryDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(158) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 18:17 :
Oj prozne wasze nadzieje. Wydawnictwo ma sie dobrze. To jak bedzie z tymi wykopkami? Sa chetni? Czy raczej za malo w was wiary?
Bolek
(157) Re: Krew nad Warszawą z dnia 2009-10-24, 16:31 :
Cytat:
Romkowi Armagedon dorzucił w promocji łopatę no i poszedł z torbami.

Oczywiście chodzi o Bolka! To jednak niczego nie zmienia. nie dołączono instrukcji obsługi. Nim Bolek wykopie Dorniery musi odróżnić trzonek od części roboczej - co w kontekście poziomu jego wypowiedzi na forum może być nie lada kłopotem.
obserwator

znalezionych: 166, strona 1 z 17
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców