W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Pomyłki i błędy JK (2016-03-04,16:39)

Tamat wałkowany na tym forum tysiące razy, ale na dws pierwszy raz. JK swoimi epistoałmi, przydługimi wywodami próbuje udowodnić... ...właściwie, to w tej chwili nie wiem już co chce udowodnić?    
    
Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy użytkownicy forum dws, którzy sami siebie określają całkowitymi laikami potrafią praktycznie od razu wyłuskać bzdury wypisywane przez JK.    
    
Oto przykład:    
Cytat:
Najzabawniejsze jest to, że w sumie wszystkie sumaryczne dane pochodzą z brytyjskich źródeł. Co więcej podstawowe przywoływane tu źródło strat niemieckich, wg mnie bardziej spełnia kryteria opracowania niż źródła sensu stricte (w ręku go nigdy nie miałem i nawet nie jestem pewien czy opatrzone jest stosownymi przypisami lub bibliografią). Jeśli jeszcze dowiaduję się że: ?Te 711 samolotów nie ja przypisuje dziś do przyczyn n/n. To zrobili analitycy RAF-u i tak to umieścili w swoich tabelach. Tu stawiam kropkę....Nikt nie wie jakie, konkretne samoloty, zostały do tej grupy zaliczone. Mówiąc precyzyjnie nie posiadamy wiedzy, czy określonego Bf 109/Do 17 wpisano do jednej, czy do innej rubryki - tych materiałów nie ma, jest jedynie zbiorcze zestawienie.?, to już wiem, że nic nie wiem.    
    
Administratorzy i moderatorzy dws uchwycili się tam nazwiska JK (wielkim pisarzem jest), jako swoistej dźwigni reklamowej i zamiast posłuźyć się logiką, brną w publikację śmiesznostek JK, groźnie kiwając palcem (w bucie) na oponentów i marszcząc posępne czoło profesjonalisty.    
    
\Raf
Raf  [83.10.237.89]  

znalezionych: 43, strona 2 z 5
«  -  1  2  3  4  5  -  »

(33) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-26, 21:08 :
Wojtek, ale nie tak. Chociaż JK jaki jest, to jest - ale na takie epitety, zwłaszcza publicznie nie zasługuje nikt.    
Tym razem ja poproszę o bardziej rozważne stosowanie środków stylistycznych.    
    
\R
Raf
[83.5.96.131]    
(32) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-26, 20:55 :
Cytat:
Racja, odbrązowienie <> jest niemożliwe.
    
    
Cóż? Skoro ma Pan w tej materii doświadczenie, ja oponować nie zamierzam, bo się zwyczajnie na tym nie znam. Pozostaję mi Panu zaufać, jako autorytetowi w przedmiotowej kwestii...    
    
Trzymaj się Pan ciepło i więcej uśmiechu życzę!
Jacek Kutzner[88.156.226.249]    
(31) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-26, 20:16 :
Cytat:
Cóż... Ja Pana ostrzegałem, ta władza Panu w "odbrązowieniu" Kutznera nie pomoże. Ale rozumiem, że nadzieja umiera ostatnia. Także wie Pan... Modlitwę o pogodę ducha polecam!
    
    
Treść została usunięta!!!
Wojtek
[83.7.60.18]    
(30) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-26, 06:17 :
Cytat:
Z cyklu: Pomyłki i błędy JK.
    
    
Cóż... Ja Pana ostrzegałem, ta władza Panu w "odbrązowieniu" Kutznera nie pomoże. Ale rozumiem, że nadzieja umiera ostatnia. Także wie Pan... Modlitwę o pogodę ducha polecam!    
    
:)
Jacek Kutzner[88.156.226.249]    
(29) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-26, 02:25 :
Cytat:
Szanowny Panie Wojtku.     
    
Nie liczyłbym na to... Kolejny raz może się Pan rozczarować...     
    
:)
    
    
Z cyklu: Pomyłki i błędy JK.
Wojtek
[83.7.65.209]    
(28) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-26, 00:10 :
"Moze znajdziecie te He 111 i Do 17..."    
    
Na razie znalazłem byki ortograficzne we wpisach ludzi, którzy wydają książki!    
Ktoś wcześniej przytoczył maksymę: " Niewiarygodny w jednym , niewiarygodny we wszystkim". Pasuje jak ulał. Dawniej w przyzwoitych podstawówkach nauczyciele obniżali oceny nawet z przedmiotów ścisłych uczniom, którzy nie umieli poprawnie pisać. A wy chcecie, żeby was traktować poważnie i z wami dyskutować! Nie rozśmieszajcie mnie!     
    
Mam nadzieję, że to wystarczająco merytoryczny wpis, panie Waldi.    
    
A.R.
Armagedonius Recycling
[87.206.174.105]    
(27) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-25, 20:53 :
Waldi,    
    
nie rozumiem skąd u Ciebie tyle nienawiści?    
    
\R
Raf
[83.27.1.156]    
(26) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-25, 20:23 :
O widze, ze nawet naczelny wyszedl z nory...    
Zamiast pisac glupoty moze napiszecie chlopaki cos merytorycznego? Moze znajdziecie te He 111 i Do 17 co spadaly jak liscie jesienia z drzew.    
Takze zycze powodzenia.
Waldi
[87.207.235.35]    
(25) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-25, 14:50 :
"Takze obawiam sie, ze nie ma wyjscia i trzeba przyjac do wiadomosci wiele zwyciestw zgloszonych podczas Bitwy nie mialo miejsca"    
    
Cóż , panie waldi Mariusie (to brzmi prawie jak Armagedonius, czyż nie?) TAKŻE i pan...    
To wasz główny znak rozpoznawczy-błędy ortograficzne.    
I niech się pan tak nie obawia. Myśmy już przyjęli i nic się nam nie stało. Prawda jest lepsza niż np. wiara w konta zestrzeleń asów Luftwaffe, bo przecież obiektywnie odnosi pan powyższe do obu stron konfliktu.    
    
Tagrze wysokih lotuf rzycze    
    
A.R.    
    
Armagedonius Recycling
[87.206.174.105]    
(24) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-25, 14:16 :
Armi, co słychać, co Ty teraz porabiasz?    
    
Ale wróćmy do meritum.    
    
Cytat:
Waldi napisał:    
O te 711 to prosze pytac Pana JK. Ja jakos moge doszukac sie wszystkich :-)
    
Dziękuję za pośrednie przyznanie mi racji.    
    
Nie tylko ja pytałem o te 711 samolotów.    
JK odpowiedział na to iż:
Cytat:
jak przypiszemy owe 711 samolotów, których sami Brytyjczycy nie przypisali swoim pilotom. Nie ja tak zrobiłem, tylko Brytyjczycy.
    
    
Oczywiście jest to wierutna bzdura, ponieważ Brytyjczycy musieli przypisać te samoloty swoim pilotom, ponieważ wtedy nigdy nie uzyskaliby liczby 1733 zniszczonych samolotów.    
    
Tak właśnie czytelnikom forum dws wbija się do głowy niekompetentne wypowiedzi, jako aksjomaty.    
    
Dodatkowo 711, to tylko wierzchołek góry lodowej ekwilibrystyki rachunkowej zwanej przez JK statystyką.    
    
Dlaczego taki brak logiki i hochsztaplerstwo liczbowe jest na forum tolerowany, a próba bardziej ostrego zaprzeczenia powoduje kasowanie i banowanie? Nie wiem. Wie to z pewnością Wojtek_84, mający niewątpliwie wiedzę techniczną, jednak besserwisserstwo i megalomania, nie pozwalają mu dopuścić do głosu osób spoza ?kółka wzajemnej adoracji?.    
    
\R    
    
    
Raf
[83.27.1.156]    

znalezionych: 43, strona 2 z 5
«  -  1  2  3  4  5  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców