W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Polemiki! (2016-12-01,07:12)

Zmieniłem tytuł wątku i treść tematu. Wydaje się, że będzie bardziej odpowiedni. Poza tym nic się nie zmieniło.    

W.GDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 239, strona 2 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(229) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 14:34 :
I co z tego, że wyskoczy diabełek...a co bobas go tam umieścił?. A "Ty, ti, ti...." Nasz Armagedonku, "rycerzu atymariusowej krucjaty". Który to rok tej "krucjaty"? Co najmniej 4-5? Tyle klęsk i batów, a Ty dalej to samo. Tylko podziwiać Pana siłę "w tym dziele" i omijać z daleka. Sam szkodzisz swojej reputacji. Nic dodać, nic ująć.    
Forumowicz
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(228) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 14:11 :
Kolego Bruce Lee! Kliknij no sobie na tego" Psychologa", a zobaczysz, że wyskoczy diabełek. Sam byłem zaskoczony.
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(227) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 14:00 :
Wyskoczyłem z tym "Psychologiem" dokładnie na zasadzie "uderz w stół a nożyce się odezwą". Psycholog by się przydał. Ale fakt, miałem na myśli siebie.     
    
Pozdrawiam kolegów z Tworek na przepustce.    
    
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(226) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 13:47 :
Wyskoczyłeś Pan z tym "Psychologiem" dokładnie na zasadzie "uderz w stół a nożyce się odezwą". Psycholog by się przydał. Ale fakt, Pana miałem na myśli.
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(225) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 13:41 :
"Samego siebie ?!! "No Panie Emmerling, przekwalifikowałeś się Pan widzę , i teraz będziesz Pan się zajmował tworzeniem psychologicznych portretów bohaterskich lotników Luftwaffe? Czy będziesz Pan udzielał wsparcia sfrustrowanym "obrońcom Mariusa" z Wuder- Luftwaffe Dislektische Kabaret? Ja jednego z nich nauczyłem pisać i wydaje mi się, że od tego należy zacząć. Psycholog!!!!!Ha Ha Ha!!!
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(224) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 13:38 :
Uczcijmy klęski Armagedoniusa Recyclinga, wynikające z jego niefrasobliwości, braku taktu, nieuleczalnego zaślepienia itp. tą legendarną piosenką z lat osiemdziesiątych.    
    
www.youtube.com/watch?v=hyntWur6K6o    
    
Forumowicz
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(223) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 13:32 :
Michałku, to ja Cię nauczyłem korzystać ze słownika ortograficznego, a ty tak do mnie? A fe...I nie chciałby "prowadzic dyskusje merytoryczna" tylko akcję uświadamiania gówniarzy.
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(222) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 10:10 :
Dokladnie. Recykling jest odwazny kiedy obraza innych piszac anonimowo, no ale kiedy chcialby prowadzic dyskusje merytoryczna to okazuje sie cienki jak dupa weza. Na szczescie tacy jak on to margines naszego spoleczenstwa. Niestety jak widac po ilosci postow to dosyc glosny margines.
Michał L.
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(221) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-13, 08:49 :
Samego siebie ?!!    
PsychologDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(220) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-12, 22:45 :
"Straszne. Ale tak też bywa. " Panowie nie narzekajcie. Są tacy, którzy nie wiedzą, do jakiej narodowości mają się poczuwać, a słowa "rodak" i "patriota" używają , by znieważać innych. Zgaduj zgadula kogo mam na myśli?
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 239, strona 2 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców