W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: III/6 Dywizjon Myśliwski (2009-07-13,00:21)

W nawiązaniu do audycji " Było nie minęło" / TVP3 emisja 28 lub 29.01.br/ chciałbym nawiązać kontakt z osobą zajmującą się szczególnie historią działań tej jednostki we wrześniu'39.    
W adycji tej poruszono temat zestrzelonego samolotu Luftwaffe w dniu 3;4.IX. (?) który nie jest ujęty prawdopodobnie ani w polskich dokumentach ani o dziwo w niemieckich. Z opowiadań naocznych świadków    
raczej niewiele zostało z wypalonego wraku. Brak możliwości naprawy.    
Chciałem ustalić ten fakt na podstawie książki Mariusa ale nie wiem czemu po kilku przestudiowanych stronach miałem gorszy mętlik w głowie niż po nieoficjalnych przejażdżkach podniebnych na dęblińskim lotnisku. Jeden zestrzelony Do-17 meldowany przez fligerów w trzech innych miejscach. Zwątpiłem.
W.G  

znalezionych: 327, strona 3 z 33
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(307) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 04:09 :
Psycholog napisał:    
    
Cytat:
Coraz czesciej chwytam sie za glowe...
    
    
    
To znaczy, że choroba postępuje.
Neurolog
  
(306) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 04:05 :
Cytat:
Od Pana Mariusa kilka kolejnych ciekawych publikacji uderzajacych w sam srodek mrowiska.
    
    
Mrowiska są pod ochroną, wandalu jeden!
Michal Suminski
  
(305) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 04:01 :
Cytat:
On pokazal nam droge do nowych zrodel, dzieki mu za to
    
    
Znaczy się nowy Mesjasz?    
    
Cytat:
Panie Lukaszu, takich jak Pana i Pana Mariusa to mozna dlugo szukac.    
    
    
Kolejny z tworów językowych Psychologa.     
Swoją drogą Pana Mariusa to pewnie nie długo. Nad łóżkiem u Pana wisi, drogę prawdy wskazuje...    
    
Cytat:
Widze tu kilka glosow
    
    
głosy się słyszy! Proszę rozluźnić ucisk głowy.    
    
ktos
  
(304) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 02:20 :
Cytat:
To jest wlasnie ta nasza rzeczywistosc, nasz elixir zivota, jak by to Czesi ladnie powiedzieli...     
    
    
Czesi mają takie ładne określenie na przypadki bezmyślnego i nachalnego uwielbienia dla nazistowskiej, prymitywnej propagandy, jaką uprawia DDR-owski futbolista. Brzmi ono "analni alpinismus".    
czytelnik
  
(303) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 02:14 :
Cytat:
Coraz czesciej chwytam sie za glowe...
    
    
Ten moj straszny bol glowy... to nie do zniesienia. Taki staly ucisk w potylicy, odbiera mi zdolnosc do sensownego myslenia. I te glosy, tysiace glosow i dzwonow pod czaszka. Który dzisiaj mamy rok? Ostatnio dlugo rozmawialem z pelargoniami, ochrzanily mnie.     
    
Wielki Pies ciagle na mnie patrzy i kaze budowac Messera z opakowan po jogurcie. Musze mu zanosic do ocenzurowania moje notatki do Wielkiej Encyklopedii Zwyciestwa III Rzeszy Nad Swiatem. Tak bym chcial cos opublikowac, tak strasznie chcialbym zobaczyc swoje prawdziwe nazwisko w druku, ale Wielki Pies ciagle grzmoci mnie egzemplarzem "LW nad Polska" w moja biedna glowe i wrzeszczy "ruhe, du schweinehund"...    
    
Przepraszam Was, koledzy, za wszystkie brednie ktore na tym forum napisalem.    
    
Psycholog  
(302) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 02:03 :
Cytat:
On pokazal nam droge do nowych zrodel
Panie Psycholog, niech pan bierze połowę albo zmieni dilera. To naprawdę nikt przed panem E. nie wiedział, że w Niemczech sa jakieś archiwa? Pan Marisu je odkrył? A może wcześniej je po prostu ignorowano wiedząc, że połowa z ich zawartości to czystoniemiecka propagnda. Pan zapewne wie co Hitler robił z tymi którzy nie odnosili spektakularnych sukcesów. Więcej obiektywizmu panie psycholog, a nie zaślepienia w cudowność objawień Mariuska.
ktoś
  
(301) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 01:57 :
Cytat:
Widze tu kilka glosow, ktore udaja, ze nic nie widza i nic nie wiedza
Oj z panem psychologiem jest już coraz gorzej.     
    
A ja mam prawo nie wiedzieć, czy pan E. z kimś konsultował swoje prace czy nie więc zadaje pytanie na które dostaje odpowiedź w postaci inwektyw w rodzaju "matoł". Chamstwo osób nie używających polskich znaków jest powszechnie znane na tym forum, więc specjalnie nic sobie z tego nie robię, ale w tym wszystkim najlepsze jest to, że jedna osoba odpowiada mi, nie używając przy tym polskich znaków, że przecież w Niemczech nie ma historyków lotnictwa, a inna wymienia cały szereg nazwisk, tytuły itd. To jak to w końcu jest?    
    
Kiedyś ktoś proponował, żeby fani Mariuska założyli osobne forum i tam uprawiali samogwałt nad idolem. Może to nie jest głupi pomysł?     
    
    
ktoś
  
(300) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 00:22 :
Cytat:
Jak nie będziesz wypisywał tyle kłamstw o Polakach, to przyśni ci się Adolf w czerwonej koronkowej bieliźnie.
    
    
Za bardzo sie Pan koncentrujesz na Panie Mariusie. On pokazal nam droge do nowych zrodel, dzieki mu za to, o reszte sami musimy zadbac. To tylko kwestia nastawienia, ktorego u Pana faktycznie nie dostrzegam.    
Znam wielu takich osobnikow jak Pana. Modla sie codziennie, zeby takie rozne sobie archiwa szlag trafil. Za pozno Panie Franku, za pozno...    
Psycholog  
(299) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-12, 00:15 :
Panie Lukaszu, takich jak Pana i Pana Mariusa to mozna dlugo szukac... Od Pana zyczylbym sobie mniej interpretacji "malo wiarygodnych zrodel" (Henschel z Radziechowic sie usmiecha...). Od Pana Mariusa kilka kolejnych ciekawych publikacji uderzajacych w sam srodek mrowiska.    
    
Otwierac oczy? Komu? Widze tu kilka glosow, ktore udaja, ze nic nie widza i nic nie wiedza. Nie wiem komu to dzisiaj jeszcze jest potrzebne. Ja slepy nie jestem i widze co sie u nas dzieje! Coraz czesciej chwytam sie za glowe... Cenzure mamy pierwszorzedna. Prosze mi uwierzyc, gdyby nie te rzekome zniszczone Messery i Henschle w panskich opracowaniach nikt by Pana u nas nie publikowal. To jest wlasnie ta nasza rzeczywistosc, nasz elixir zivota, jak by to Czesi ladnie powiedzieli...    
Psycholog  
(298) Re: III/6 Dywizjon Myśliwski z dnia 2009-07-11, 23:04 :
Cytat:
Duchy Pan widzisz i tyle.
    
    
Spać Mariuschku, już czas spać.     
Jak nie będziesz wypisywał tyle kłamstw o Polakach, to przyśni ci się Adolf w czerwonej koronkowej bieliźnie.    
    
Mariuschkowy Potwór
  

znalezionych: 327, strona 3 z 33
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców