Royal Air Force
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku (2012-05-08,15:08)

Ja znów pakuję się na Forum z całą kupą fotografii. Jak zwykle też pytam : who is who?    
Wszystkie pochodzą z 306 Dywizjonu Toruńskiego.    
Pozdrawiam


piotrDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 55, strona 1 z 6
«  -  1  2  3  4  5  6  -  »

(55) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2012-05-08, 15:08 :
The person third from the left is my father, Kazimierz Andrjzej Gawlewicz.    
If you want more information please contact me. I'm sorry but I dont speak Polish. I have a lot of information that I can share - photos etc.    
thank you    
Danuta Nicholson    
Perth    
Western Australia    
danuta nicholson[124.182.55.96]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(54) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2010-01-21, 12:09 :
Witam.    
Dariusz czy mógłbyś zaznaczyć do którego postu odnosi się Twój wpis. Po takiej przerwie trudno się zorientować, były zdjęcia pilotów z DM306, 316 i jeszcze jakieś luźne.    
Wiesiek
W.GDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(53) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2010-01-20, 22:01 :
na zdjęciu pierwszy z lewej prawdopodobnie porucznik Bolesław Gęca

DARIUSZ GĘCADodaj współrzędne [Odpowiedz]
(52) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2009-08-23, 17:28 :
I am Dexter Bart, the adopted son of Chester Bart(Czeslaw Bartlomiejczyk). My father died 13 July 1980 in New York City, and he is buried in England. My mother and I have photos of my father who was a brilliant pilot in the RAF finally retiring as Squadron Leader.    
Please contact me for information.
Dexter BartDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(51) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2009-08-23, 16:38 :
I am Dexter Bart, the adopted son of Chester Bart (Czeslaw Bartlomiejczyk).    
Please let me know how I can help you. Both my mother and I have photos.    
My father who died in New York City on July 13, 1980, is actually buried in England    
I would like photos from Chester's family also.    
Regards, Dexter Bart
Dexter BartDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(50) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2009-08-14, 14:41 :
Contact me for further information on my step father, Chester Bart. My email [email protected]    
    
Dexter BartDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(49) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2008-01-02, 11:37 :
Witam    
drugi od lewej to Czesław Bartłomiejczyk.    
PS Mam prośbę znalazłem na forum tę fotkę z Bartłomiejczykiem. Z rozmowy na forum wnioskuję, ze jest Pan w posiadaniu kilku fotografii na których znajduje sie Bartłomiejczyk. Gdybym mógł od pana otrzymac skany tych fotek w dobrej rozdzielczości byłbym bardzo wdzięczny.    
Fotografie te przekazałbym rodzinie Bartłomiejczyka. Pragnę wyjaśnić , ze Bartłomiejczyk nie wrócił po wojnie do Polski. od września 1939 aż do śmierci w 1980 ni odwiedził rodzeństwa.    
Z góry dziękuje Antoni Owczarek
Antoni OwczarekDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(48) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2008-01-02, 11:34 :
Witam    
drugi od lewej to Czesław Bartłomiejczyk.    
PS Mam prośbę znalazłem na forum tę fotkę z Bartłomiejczykiem. Z rozmowy na forum wnioskuję, ze jest Pan w posiadaniu kilku fotografii na których znajduje sie Bartłomiejczyk. Gdybym mógł od pana otrzymac skany tych fotek w dobrej rozdzielczości byłbym bardzo wdzięczny.    
Fotografie te przekazałbym rodzinie Bartłomiejczyka. Pragnę wyjaśnić , ze Bartłomiejczyk nie wrócił po wojnie do Polski. od września 1939 aż do śmierci w 1980 ni odwiedził rodzeństwa.    
Z góry dziękuje Antoni Owczarek
Antoni OwczarekDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(47) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2007-09-27, 10:48 :
Witam a ja mam zdjęcie M.Kordasiewicza a jak moge je dodac?    
    
Pozdrawiam
Agnieszka HajecDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(46) Re: 306DM - Prosba do kolegów o bystrzejszym wzroku z dnia 2007-03-02, 12:40 :
Ponownie - ''za kulisami'' Forum zagadka została rozwiązana. Kolejny raz dzięki Wojtkowi Matusiakowi, który w meilu pisze:    
    
Od lewej:     
1) Lubicz-Lisowski,     
2) nn Anglik,     
3) Karnkowski,     
4) Cholajda (zas³oniêty),     
5) Szymañski,     
6) Próchnicki,     
7) Bart³omiejczyk,     
8) Nentwich,     
9) Gawlewicz(?),     
10) Góra,     
11) Kury³owicz,     
12) Przygodzki,     
13) Bielicki,     
14) Bajan,     
15) Litak,     
16) Syperek,     
17) (komendant bazy),     
18) Tamowicz,     
19) Niemiec,     
20) Siekierski (za Niemcem i genera³em),     
21) Sosnkowski,     
22) (pers. naz.),     
23) Marek (za ramieniem genera³a),     
24) Murkowski,     
25) Pawe³ Kulesza (mechanik),     
26) I¿ycki,     
27) Gêca (dopiero co wróci³ po zestrzeleniu we Francji),     
28) Wi¶niewski,     
29) Nowierski,     
30) Jeka     
    
Dzięki, pozdrawiam.
piotr
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 55, strona 1 z 6
«  -  1  2  3  4  5  6  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców