miłośników polskiego lotnictwa
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Książka o Wieprzkowiczu... (2019-05-27,20:03)

Z dzisiejszej poczty!!    
    
Informuję, że podczas uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej, poświęconej trzem lotnikom PSP, która odbyła się w Skierniewicach 14 grudnia 2008 r. można było nabyć za cenę 10 zł książke poświęcona jednemu z nich - Stanisławowi Wieprzkowiczowi. Relację z imprezy można obejrzeć klikajac na poniższy link:    
ww6.tvp.pl/6882,20081214845489.strona     
    
Dla wszystkich zainteresowanych książką Władysława Pękali "I on bronił nieba nad Polska i Londynem 1939-1945" zdjęliśmy z autora namiar i jak to ostatnio coraz częściej bywa można ją zamówić wyłącznie u niego dzwoniąc pod numer 046 8332522. Prośba do administratorów stron internetowych o zamieszczenie tej informacji ku uciesze gawiedzi. Aha, co ciekawe, autor jest młodszym kolegą szkolnym poległego pilota, więc jak na starszego pana przystało nauczył się techniki komputerowej i samodzielnie przygotował publikację!!!    
    
GR    



ModeratorDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 5, strona 1 z 1

(5) Re: Książka o Wieprzkowiczu... z dnia 2019-05-27, 20:03 :
Nic podobnego, nigdy nie bylem w Skierniewicach, najwyrazniej myli mnie Pan z kims innym:)
piotr
[141.101.99.203]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(4) Re: Książka o Wieprzkowiczu... z dnia 2019-05-17, 21:47 :
Panie Piotrze,    
    
Miał Pan możliwość nabycia tej książki w Skierniewicach w roku 2009. Ja tak zrobiłem, przy okazji spotkaliśmy się wtedy :-)
Karol[162.158.102.10]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(3) Re: Książka o Wieprzkowiczu... z dnia 2019-05-16, 10:07 :
Niestety nie znam tresci ksiazki, jakos nie bylo mi dane jej posiasc, ale pierwsze nazwisko, ktore przychodzi mi do glowy to Daniel Rolski. Jest on synem Tadeusza Rolskiego, ktory byl dowodca Stanislawa Wieprzkowicza w Polsce (III/4DM), we Francji oraz Wielkiej Brytanii.
piotr
[162.158.154.127]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(2) Re: Książka o Wieprzkowiczu... z dnia 2019-04-02, 23:15 :
Piszę w imieniu autora książki Pana Władysława Pękali (jestem jego wnuczką); jakiś czas temu dzwonił do dziadka pewien Pan zainteresowany kontaktem/rozmową - ze względu na złe samopoczucie w owym czasie, dziadek nie mógł się z nim spotkać. Teraz jednak wraca do tematu i bardzo chciałby Go odnaleźć. Niestety jest jeden szkopuł - nie znamy Jego nazwiska.    
Pan przedstawił się jako potomek i autor książki o jednym z Dowódców wymienianych w lekturze P. Pękali - niestety ciężko mi po tych danych ustalić jego tożsamość.    
    
W treści postu jest kontakt telefoniczny do dziadka.    
Ufam, że za Waszym pośrednictwem uda się skontaktować obydwu Panów.    
    
Pozdrawiam,    
DH    
Władysław Pękala[162.158.103.151]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(1) Re: Książka o Wieprzkowiczu... z dnia 2008-12-23, 11:37 :
Chętnie kupię tą pozycję...    
Jak rozumiem chętni mają się indywidualnie kontaktować z autorem używaąc wskazanego numeru telefony w sprawie nabycia jego książki?
Grzegorz KorczDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 5, strona 1 z 1

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców