miłośników polskiego lotnictwa
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów (2009-11-03,22:08)

Witam    

zabieram tutaj pierwszy raz głos, bo uważam, że trzeba skomentować jednego z uczestników tego forum, autora. Pracowałem kilka lat w Anglii i po powrocie do kraju czytam zaległe książki.    

Z ciekawością sięgnąłem do książek Mariusa Emmerlinga "Luftwaffe nad Polską" i raz ze zdziwieniem, czasami z ciekawością czytam, co ten gość napisał. Skomentuję tylko jedną rzecz.    
W t. 1 swojego " (s. 79 i 233) dzieła bezpodstawnie oskarżył on pilota por. Goettela, że stchórzył i wyskoczył ze swojego samolotu przed atakującym go Lt. Philippem. Nie podaje on na to żadnych dowodów, a snuje tak bzdurne hipotezy. Skąd Pan wie, że to ten pilot? "...to na pewno musiał być..." To był na 100%, czy to tylko domysł.    

PANIE EMMERLING, BYĆ MOŻE ŻYJĄ JACYŚ KREWNI TEGO LOTNIKA I WYPADAŁOBY NAPISAĆ JAKIEŚ SŁOWO PRZEPRASZAM W ICH STRONĘ, POLSKIEGO CZYTELNIKA.     
SKORO JEST PAN AUTOREM, TO POWINIEN PAN ZACHOWYWAĆ JAKIEŚ STANDARDY ETYCZNE, A NIE PISAĆ TAKIE BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA.    
PRZYZNAM, ŻE DOPÓKI NIE ZOBACZĘ JAKIŚ PRZEPROSIN W STRONĘ CZYTELNIKÓW, TO NIE KUPIĘ KOLEJNYCH DWÓCH TOMÓW, KTÓRE WIDZIAŁEM W JEDNEJ Z GDAŃSKICH KSIĘGARNI. MAM NADZIEJĘ, ŻE WIĘCEJ OSÓB PÓJDZIE W MOJE ŚLADY.    

Z poważaniem    

Paweł Sowiński    

Paweł Sowiński  

znalezionych: 475, strona 2 z 48
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(465) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 11:10 :
Po prostu w bardzo łagodnej formie starał się przekazac Panu, że Pańskie zachowanie przypomina zachowanie pajaca.
doktor

(464) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 11:09 :
Cytat:
Na DWS Marius był przez chwilę zablokowany

Ot Bidulka brunatna. Ciekawe czemu to...    

Cytat:
a teraz już może zamieszczac swoje posty.

niech Miszcz zamieszcza to dostanie bana już na "always"    

Z ostatnich postów wygląda na to, że doktorek i Bolek to to samo.
któryś tam z kolei forumowicz

(463) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 11:08 :
Cytat:
Nawet nie wiem o jakim forum Pan mówi? Na DWS Marius był przez chwilę zablokowany a teraz już może zamieszczac swoje posty.

Bo z naszymi forami to jest tak. Patriota zderza sie z murem. I co? Patriota caly, mur rozwalony. Kolejna polska legenda.    
Psycholog  
(462) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:58 :

Cytat:
Krzyczą i krzyczą ale Marius i tak robi swoje, a jedyny efekt tych wrzasków to fakt, że autor tego forum zastanawia się na jego zamknięciem.

Cytat:
Melepeting przy okazji promuje swoje "prace". W jaki inny sposób miałby niby dotrzeć do swoich wiernych czytelników skoro z wszelkich innych for już go dawno wykopano? Gdyby właściciel tego forum wprowadził logowanie pewnie i z tego forum szybko by wyleciał. I co wówczas biedne brunatne sierotki byście poczeli bez swojego miszcza?

Dokładnie. Nie błaznuj "doktorku".
Któryś tam z kolei forumowicz

(461) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:56 :
Cytat:
panie "pajac"
Pan się chamem urodził czy to wpływ Melepetinga?
głos z końca sali

(460) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:53 :
Obawiam się, że jest to Pana "wishful thinking" i nic więcej. Nawet nie wiem o jakim forum Pan mówi? Na DWS Marius był przez chwilę zablokowany a teraz już może zamieszczac swoje posty. Więc o jakie forum Panu, panie "pajac", chodzi?
doktor

(459) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:51 :

Bolesław głuptasku.     
Prosze Cię bardzo dzieciaczku. Stwierdzenie do którego odniósł sie Twój faworyt brzmiało tak:    

Cytat:
twierdzę jedynie, że na żadnym niemieckim uniwersytecie nie obroniłby Pan swojej pracy jako pracy naukowej,

Dobra. Ja tu o doktoracie ale tu może ledwo licencjat być. A i też nie wiadomo. Racja Boluś. Masz racje.
któryś tam z kolei forumowicz

(458) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:47 :
Cytat:
a jedyny efekt tych wrzasków to fakt, że autor tego forum zastanawia się na jego zamknięciem
No nie taki jedyny. Melepeting przy okazji promuje swoje "prace". W jaki inny sposób miałby niby dotrzeć do swoich wiernych czytelników skoro z wszelkich innych for już go dawno wykopano? Gdyby właściciel tego forum wprowadził logowanie pewnie i z tego forum szybko by wyleciał. I co wówczas biedne brunatne sierotki byście poczeli bez swojego miszcza?
głos z końca sali

(457) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:35 :
Krzyczą i krzyczą ale Marius i tak robi swoje, a jedyny efekt tych wrzasków to fakt, że autor tego forum zastanawia się na jego zamknięciem. Ale byc może tym kompleksiarzom o to chodzi?
doktor

(456) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:34 :
Sie bawi młoda generacja
Armagedonius Recycling

znalezionych: 475, strona 2 z 48
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców