miłośników polskiego lotnictwa
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów (2009-11-03,22:08)

Witam    

zabieram tutaj pierwszy raz głos, bo uważam, że trzeba skomentować jednego z uczestników tego forum, autora. Pracowałem kilka lat w Anglii i po powrocie do kraju czytam zaległe książki.    

Z ciekawością sięgnąłem do książek Mariusa Emmerlinga "Luftwaffe nad Polską" i raz ze zdziwieniem, czasami z ciekawością czytam, co ten gość napisał. Skomentuję tylko jedną rzecz.    
W t. 1 swojego " (s. 79 i 233) dzieła bezpodstawnie oskarżył on pilota por. Goettela, że stchórzył i wyskoczył ze swojego samolotu przed atakującym go Lt. Philippem. Nie podaje on na to żadnych dowodów, a snuje tak bzdurne hipotezy. Skąd Pan wie, że to ten pilot? "...to na pewno musiał być..." To był na 100%, czy to tylko domysł.    

PANIE EMMERLING, BYĆ MOŻE ŻYJĄ JACYŚ KREWNI TEGO LOTNIKA I WYPADAŁOBY NAPISAĆ JAKIEŚ SŁOWO PRZEPRASZAM W ICH STRONĘ, POLSKIEGO CZYTELNIKA.     
SKORO JEST PAN AUTOREM, TO POWINIEN PAN ZACHOWYWAĆ JAKIEŚ STANDARDY ETYCZNE, A NIE PISAĆ TAKIE BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA.    
PRZYZNAM, ŻE DOPÓKI NIE ZOBACZĘ JAKIŚ PRZEPROSIN W STRONĘ CZYTELNIKÓW, TO NIE KUPIĘ KOLEJNYCH DWÓCH TOMÓW, KTÓRE WIDZIAŁEM W JEDNEJ Z GDAŃSKICH KSIĘGARNI. MAM NADZIEJĘ, ŻE WIĘCEJ OSÓB PÓJDZIE W MOJE ŚLADY.    

Z poważaniem    

Paweł Sowiński    

Paweł Sowiński  

znalezionych: 475, strona 3 z 48
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(455) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:34 :
Cytat:
No no. Na dws Emerlin chełpił się, że doktorską pracę to bez problemu by obronił...

No i widzi Pan?! Miałem rację. Pan pisze o "pracach doktorskich". Czy Panu się coś nie pomieszało?! Zmień Pan forum na jakieś studenckie, boś Pan najpewniej pobłądził.    
Bolek  
(454) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:27 :
Cytat:
Armagedonius Recycling    
"Natomiast kilku tutejszych krzykaczy ciągle to powtarza, jakby byli nakręceni. I tak w kółko, poczym popadają w delirium."     

Oj Bolek, ty zmień lokal!

A bo to w pueblo są lokale.....    

któryś tam z kolei forumowicz

(453) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:24 :
"Natomiast kilku tutejszych krzykaczy ciągle to powtarza, jakby byli nakręceni. I tak w kółko, poczym popadają w delirium."    

Oj Bolek, ty zmień lokal!
Armagedonius Recycling

(452) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:15 :
Cytat:
Bolek, przelec inne wątki z Mariusem w roli głównej i na pewno znajdziesz taki, gdzie samokrytycznie przyznaje, że nie jest historykiem i nie ma ambicji stosowania zasad wymaganych od historyka przy pisaniu swoich książek. Nazywa się sam popularyzatorem historii i nowinkarzem.

Ja nic takiego nie odkryłem. Natomiast kilku tutejszych krzykaczy ciągle to powtarza, jakby byli nakręceni. I tak w kółko, poczym popadają w delirium. Czy tak zachowują się normalni, dorośli ludzie ?!    
Bolek  
(451) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:06 :

No to zobaczmy:    

Cytat:
Jednoczesnie zapewniam, ze spokojnie obronilbym moje prace, o czym przekona sie pani czytajac tom 5 lub tomy dodatkowe.    
Pozdrawiam,

Cytat:
Człowieku naucz się pisac po polsku!

To znaczy tak jak Emerlin, doktorku?

(450) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 10:02 :
"Nowinkarz pasuje jak ulał."    

Właśnie, taki nowobrunacki....
Armagedonius Recycling

(449) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 09:32 :
No no. Na dws Emerlin chełpił się, że doktorską pracę to bez problemu by obronił... A piąty tom jego sagi to ho ho. Arcydzieło będzie, przypisami stojące....     
Ale nic to prawda jaka jest każdy widzi. Nowinkarz pasuje jak ulał.     

Człowieku naucz się pisac po polsku!
doktor

(448) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 09:27 :
Cytat:
Bolek, przelec inne wątki z Mariusem w roli głównej

Ciekawe czy Bolek przeleci Mariusa.....    

Cytat:
i na pewno znajdziesz taki, gdzie samokrytycznie przyznaje, że nie jest historykiem i nie ma ambicji stosowania zasad wymaganych od historyka przy pisaniu swoich książek. Nazywa się sam popularyzatorem historii i nowinkarzem. Byc może żeby odrzucic hurtem oskarżenia o błędy metodologiczne w swoich pracach, nie wiem, jednak nie rób z niego historyka, ani poważnego historyka, bo sam siebie za niego nie uważa.

No no. Na dws Emerlin chełpił się, że doktorską pracę to bez problemu by obronił... A piąty tom jego sagi to ho ho. Arcydzieło będzie, przypisami stojące....    
Ale nic to prawda jaka jest każdy widzi. Nowinkarz pasuje jak ulał.    

(447) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 09:16 :
Cytat:
Ja mogę. Tak się mówi na Śląsku, np: Psycholog fanzoli choby gupi.

Ot Mariuszek wziął się za bycie Psychologiem. Może to znak, że tamten jednak padł?

(446) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-11-03, 08:59 :
Cytat:
Nic, kompletnie nic. P. Mariusowi i innym poważnym historykom nie dorastacie nawet do pięt.

Bolek, przelec inne wątki z Mariusem w roli głównej i na pewno znajdziesz taki, gdzie samokrytycznie przyznaje, że nie jest historykiem i nie ma ambicji stosowania zasad wymaganych od historyka przy pisaniu swoich książek. Nazywa się sam popularyzatorem historii i nowinkarzem. Byc może żeby odrzucic hurtem oskarżenia o błędy metodologiczne w swoich pracach, nie wiem, jednak nie rób z niego historyka, ani poważnego historyka, bo sam siebie za niego nie uważa.
Gajowy Marucha

znalezionych: 475, strona 3 z 48
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców