miłośników polskiego lotnictwa
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów (2009-11-03,22:08)

Witam    

zabieram tutaj pierwszy raz głos, bo uważam, że trzeba skomentować jednego z uczestników tego forum, autora. Pracowałem kilka lat w Anglii i po powrocie do kraju czytam zaległe książki.    

Z ciekawością sięgnąłem do książek Mariusa Emmerlinga "Luftwaffe nad Polską" i raz ze zdziwieniem, czasami z ciekawością czytam, co ten gość napisał. Skomentuję tylko jedną rzecz.    
W t. 1 swojego " (s. 79 i 233) dzieła bezpodstawnie oskarżył on pilota por. Goettela, że stchórzył i wyskoczył ze swojego samolotu przed atakującym go Lt. Philippem. Nie podaje on na to żadnych dowodów, a snuje tak bzdurne hipotezy. Skąd Pan wie, że to ten pilot? "...to na pewno musiał być..." To był na 100%, czy to tylko domysł.    

PANIE EMMERLING, BYĆ MOŻE ŻYJĄ JACYŚ KREWNI TEGO LOTNIKA I WYPADAŁOBY NAPISAĆ JAKIEŚ SŁOWO PRZEPRASZAM W ICH STRONĘ, POLSKIEGO CZYTELNIKA.     
SKORO JEST PAN AUTOREM, TO POWINIEN PAN ZACHOWYWAĆ JAKIEŚ STANDARDY ETYCZNE, A NIE PISAĆ TAKIE BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA.    
PRZYZNAM, ŻE DOPÓKI NIE ZOBACZĘ JAKIŚ PRZEPROSIN W STRONĘ CZYTELNIKÓW, TO NIE KUPIĘ KOLEJNYCH DWÓCH TOMÓW, KTÓRE WIDZIAŁEM W JEDNEJ Z GDAŃSKICH KSIĘGARNI. MAM NADZIEJĘ, ŻE WIĘCEJ OSÓB PÓJDZIE W MOJE ŚLADY.    

Z poważaniem    

Paweł Sowiński    

Paweł Sowiński  

znalezionych: 475, strona 8 z 48
«  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  -  »

(405) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 11:23 :
Bo to raczej z końca przewodu pokarmowego
Armagedonius Recycling

(404) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 11:22 :
O jakiej to marce mozna mowic w watkach sluzacych tylko i wylacznie do obrzucenia kogos blotem? Prosze sobie nie schlebiac.
Forumowicz alias Glos z konca sali

(403) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 10:53 :

Cytat:

Oho, nie ma to jak użyć cudzej legendy :)    
Jak się nie ma własnej marki, a raczej jest ona "z Puppy", to kompleksy nakazują spróbować świecieć światłem odbitym. Kombinuj, synku, kombinuj :)))))
Poltergeist

(402) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 10:41 :
Wlasnie takiej odpowiedzi Panie przyszly inzynierze sie spodziewalem.

(401) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 10:24 :
Tak tak panie kopernik,masz Pan rację
Armagedonius Recycling

(400) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 10:18 :
A Panu Emmerlingowi radze aby nie wdawal sie w polemiki z takimi pozal sie Boze autorytetami bo rozmienia sie na drobne. Poza tym 99% postow w tym watku nie jest w zaden sposob merytoryczne a raczej polityczne.

(399) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 10:02 :
Panie Emmerling, widzę Pana!
krzysztof s

(398) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 09:58 :
Przeciez nie bedzie zadnego artykulu - to podpucha szyta grubymi nicmi. A watek coraz bardziej przypomina nasz dziennik.

(397) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 09:48 :
Pan Paweł napisał:    

"Dziennikarz piszący ze mną artykuł o Pańskich pracach chciałby się z Panem skontaktować drogą meilową dla ewentualnego umówienia się na telefoniczny wywiad, jeśli wyrazi Pan na to zgodę."    

Panie Pawle, szczerze podziwiam Pana za to, że ciągle stara się Pan traktować tego wujka poważnie. Co prawda nie wierzę , żeby się udało przeprowadzić z nim ten wywiad, jednak, gdyby do tego doszło, uważam, że powinny paść dwa pytania, które wielokrotnie próbowałem zadać mu na forum:    
-dlaczego uważa Polskę za współwinną wybuchu II wś i na czym, jego zdaniem, miałaby polegać owa współwina,    
-jaka, jego zdaniem, była różnica pomiędzy niemieckimi obozami zagłady a niemieckimi obozami koncentracyjnymi.    

Z niecierpliwością i zainteresowaniem oczekuję Pańskiego artykułu.    

Z poważaniem
krzysztof s

(396) Re: Oskarżenie o tchórzostwo bez dowodów z dnia 2009-03-30, 09:06 :
Witam    
Dawno nie odwiedzałem tego wątku i teraz nadrabiam zaległości. Czytam i własnym oczom nie wierze..... chyba sobie to "druknę" zanim admin to zbanuje.... ;-)
Mateo  

znalezionych: 475, strona 8 z 48
«  -  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców